Trojkombinace EasyGo Virage ecco

Recenze Diskuze Vstup do obchodu Recenze na Heureka.cz

Recenze kočárku Virage ecco

Kočárek jsme otestovali v Prosinci 2017. Testovaný model jsme si vybrali s autosedačkou „optimo“, která je oproti původní v šedé barvě a ve variantě s ISOFIXem.

Kvalita zpracování

Rám kočárku ze slitiny hliníku

V prvé řadě se podíváme na zpracování a kvalitu použitých materiálů. Celý kočárek je z pevných hliníkových profilů, spojovaný abs plastem, nýtky, šrouby. Kočárek se jeví jako velmi dobře zpracovaný, žádné velké vůle či nedokonalosti na něm nenajdete. U easyGo lze pozorovat, že mají zmáknutou výrobu. Mírná vůle je pozorovatelná pouze u nasazené autosedačky na konstrukci kočárku, kde jsou použité adaptéry, nejde však o nic závadného, autosedačka drží na kočárku pevně a nemusíte mít strach, že se převrhne odpojí čí vypadne.

Textilní části

Veškeré potahové materiály jsou zdravotně nezávadné a lze je z kočárku odejmout a pohodlně vyprat. Na kočárku sedí přesně a jsou přichyceny suchým zipem. Po vybalení z krabice, byla boudička hluboké korby trošku pokrčená, časem se však vyrovná nebo ji lze napařit.

Kola kočárku

Kolečka jsou dostatečně veliká pro jízdu na chodníku nebo parku. Jsou odpružená, zadní pružení dost tuhé. Bezdušové kola (EVA) jsou praktické, lehké, komfortní a nelze je píchnout. Kolečka jsou přesná souběžná, kočárek nikde nezatáčí, kolečka nekopu a jsou bez osminy. Ráfky jsou pevné plastové. Kočárek není do náročného terénu, pokud plánujete časté procházky po horách, poohlédl bych se po kočárku, který je více odpružený. Vibrace sice děťátko uspí, ale přes vetší nerovnosti by se snížil jízdní komfort.

Hluboká korba

Hluboká korbička je dostatečně prostorná, vleze do ní pohodlně fusak. Nánožník se suchým zipem vám zaručí rychlou jednoduchou manipulaci při nasazování. Stříška má několik poloh plus sluneční clonu. Největší výhoda hluboké korbičky je že jde složit do opravdu malých rozměrů. Koukněte na video níže.

Sportovní korba

Sportovní korbička je prostorná, lze ji sklopit do téměř úplného lehu a je použitelná i pro nejmenšího prcka od prvních dnů. (Kočárek lze koupit i bez hluboké korby) Polohování je řešeni přitažením pásky a tak není limitovaný určitými polohami. Polohování však není úplně pohodlné, vyžaduje manipulaci oběma rukama. Sportovní korba je vybavena bodovými pásy, jejich zapínání je jednoduché a rychlé. Ke sportovní korbě obdržíte nánožník, který využijete především v chladných dnech.

Autosedačka

Ke kočárku máte na výběr z několika autosedaček. Autosedačka v barvě kočárku, tedy „grey fox“, „antracit“, „denim“, ty však nejsou s isofixem. Pokud chcete a věřte, že chcete autosedačku s isofixem, dá se objednat varianta autosedačky Start+, která je ve dvou barvách šedá a černá.

Jízda s kočárkem

Jízdu s kočárkem easyGo Virage ecco si oblíbíte. Kočárek jede velmi lehce a otočíte jej na místě. Vleze se do malého výtahu, je lehký takže ideální do města a hromadné dopravy. Jízda je určitě jedna z největších výhod tohoto kočárku.

Fotogalerie

Video-prezentace/návod

Informace o kočárku

Výrobce EasyGo
Model Virage ecco
Rok uvedení 2016

Parametry Kočárku

Typ Kombinované
Pneumatika Pěnová
Pláštěnka Ano
Lze připevnit autosedačku Ano
Taška na pleny Ano
Počet kol Čtyřkolový
Otočná kola Ano
Odpružení Ano
Nastavitelná opěrka v korbičce Ano
Polohovatelná zádová opěrka Ano
Výškově nastavitelná rukojeť Ano
Hmotnost konstrukce kočárku s koly 7,5 Kg
Hmotnost sportovní kombinace Sportovní korba: 2,6 Kg
Celková hmotnost Hluboký korba : 4,5 Kg
Konstrukce kočárku 29 x 86 x 60 cm
Lze připevnit ke kočárku Ano
Bezpečnostní pásy Ano 5-ti bodové
Odpovídá normě EN 1888, EN 71-8
Skupina autosedačky Skupina 0, 0+
Značka EasyGo

Hodnocení kočárku

Kočárek EasyGo Virage ecco

5 999 - 8655 Kč
8

Kvalita zpracování

9.0/10

Praktičnost

7.3/10

Ovladatelnost

7.6/10

Manipulace

9.2/10

Vybavenost

8.0/10

Variabilnost

6.8/10

Výhody

  • Lehký rám
  • Ovládání v malém prostoru
  • Skládání
  • Malé rozměry kočárku
  • Taška lze rozložit a použít jako přebalovací podložka

Nevýhody

  • Tvrdé pružení se nehodí do horšího terénu
  • Nepraktické polohování zádové opěrky ve sportovní korbě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *